Оформление развода с одновременным взысканием алиментов

 

При выборе правильного адвоката возможно не только быстро оформить развод, но и взыскать алименты в этом же деле.

Адвокат Ящук Наталья Анатольевна на протяжении 10 лет успешно практикует в решении любых семейных вопросов, в том числе связанных с расторжением брака при наличии детей.

В этом разделе представлены решения из практики адвоката Ящук Натальи Анатольевны, которые несколько отличаются от шаблонных решений суда.

Фабула этого дела такова: Клиентка обратилась с просьбой расторгнуть брак и взыскать алименты на содержание ребенка, причем затраты на услуги адвоката она не собиралась взыскивать с ответчика. В целях экономии средств клиента адвокатом было предложено объединить оба требования и рассмотреть в одном иске. В результате чего исковые требования удовлетворены в полном объеме.

Мечтаете быстро уладить свои бракоразводные дела и урегулировать вопросы по взысканию алиментов?

Адвокат Ящук Наталья Анатольевна предложит самое оптимальное решение для Вас по минимальным ценам.

Решение Московского районного суда города Харькова о расторжении брака и взыскании алиментов 2014 год.

643/8238/14-ц

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.08.2014 р. Московський районний суд м. Харкова у складі: головуючого судді Оксененко В.А., при секретарі- Дмитрієвої Є.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом  

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів,-

установив:

ОСОБА_1 05.06.2014 р. звернулась до Московського райсуду м. Харкова з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу вказавши, що сімейні стосунки між нею та відповідачем припинені, почуття любові та поваги одне до одного ними втрачені; подальше спільне життя й збереження шлюбу неможливо.

Також просила стягнути з батька дитини аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 по ? частини щомісяця до повноліття дитини, оскільки, відповідач добровільно матеріальної допомоги не надає. Дитина проживає з нею та знаходиться на її утриманні.

Відповідач проти позову не заперечував, згоден на розірвання шлюбу та стягнення з нього аліментів на утримання дочки в розмірі, зазначеному позивачкою.

Сторони просили справу розглянути в їх відсутності, про що надали письмові заяви і суд розглянув справу у відсутності сторін.

Суд, дослідивши письмові докази, приходить до наступного.

«Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається (ст.24 СК України)

При цьому, принцип добровільності шлюбу діє не тільки під час реєстрації шлюбу а є його морально-правовою основою.

Як встановлено, ОСОБА_2 та ОСОБА_1 із 07.02.2004 р. знаходяться у зареєстрованому шлюбі, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію шлюбу, яке видане ВРАЦС Московського районного управління юстиції м. Харкова.

Від шлюбу сторони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 що впливає з копії свідоцтва про народження дитини.

Як встановлено судом, подружжя з червня 2013 р. спільного хазяйства не ведуть, подружніх стосунків не мають, проживають окремо один від одного. Дитина знаходиться на утриманні матері і проживає разом з нею.

При таких обставинах, подальше спільне життя подружжя й збереження шлюбу суперечить  інтересам сторін. Тому, шлюб належить розірванню.

За правилом ст.180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Позивачка просила суд стягнути аліменти на дитину по ? частини заробітку, щомісяця, до повноліття дитини.

Відповідно до ст.182 СК України при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків; інші обставини, що мають істотне значення. Розмір аліментів за одну дитину за жодних обставин не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Батько дитини працює, отримує заробітку плату, тому, стягнення аліментів по ? частини від його заробітку відповідає вимогам закону.

З урахуванням викладеного, керуючись ст.212-215,169, 88 ЦПК України, ст. ст. 110-113,180-182 СК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_2, 1971 р.н. та ОСОБА_1, 1979 р.н., зареєстрований ВРАЦС Московського районного управління юстиції м. Харкова 07 лютого 2004 року, актовий запис № 160 - розірвати.

Прізвище ОСОБА_1 після розірвання шлюбу залишити –«ОСОБА_1».

Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., якій народився в м. Харкові (ІН НОМЕР_2), аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. по ? частини з усіх видів заробітку, щомісячно, але, не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на користь матері ОСОБА_1 (ІН НОМЕР_1) до досягнення дитиною повноліття, починаючі з 05.06.2014 р.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 243 гр. 60 коп. держави.

Рішення може оскаржено до апеляційного суду Харківської області через районний суд протягом 10 днів.

СУДДЯ- В.А. ОКСЕНЕНКО.