Расторжение брака в Киеве

Возложите тяготы развода на плечи компании адвоката Ящук Натальи Анатольевны и партнеры и спокойный развод в минимальные сроки Вам будет гарантирован!

Наши офисы расположены в Киеве и Харькове.

У нас приятные цены на юридические услуги и надежный результат.

Цена составления иска - 1500 гривен.

 

Фабула дела по разводу, которое рассматривалось в Печерском районном суде города Киева: несмотря на то, что сторонами брак заключен в январе 2014 года, адвокату Ящук Наталье Анатольевне удалось добиться быстрого рассмотрения иска о расторжении брака и полного его удовлетворения судом.

Как правило, в подобных случаях суд устанавливает срок на примирение сторон, что продлевает рассмотрение дела на 6-10 месяцев.

Справа №  757/23859/14-ц

Категорія 48

 

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

(ЗАОЧНЕ)

 

24 жовтня 2014 року Печерський районний суд м. Києва

в складі: головуючого судді -          Фаркош Ю.А.,

при секретарі -                    Дружук Д. І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

 

В С Т А Н О В И В :

 

Позивач звернулась до суду з вказаним позовом, посилаючись на те, що з 11.01.2014 вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від шлюбу дітей немає.  Однак, з 02.2014 сторони припинили спільне життя як подружжя, не ведуть спільного господарства. Основною причиною розпаду сім'ї  являються непорозуміння та  різниця характерів, а тому подальше спільне життя і збереження шлюбу є неможливим та суперечитиме  інтересам сторін.

В судове засідання сторони не з'явились.

Позивач подала до суду заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила його задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з»явився повторно, будучи повідомленим про час та місце розгляду справи за останнім відомим місцем проживання.

Суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає  положенням ст.224 ЦПК України.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що 11.01.2014 у Відділі реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві між громадянами ОСОБА_2 та ОСОБА_1 було зареєстровано шлюб, про що в книзі реєстрації шлюбів зроблено відповідний актовий запис № 21.

Від шлюбу сторони дітей не мають.

Судом встановлено, що сторони бажають розірвати шлюб, клопотань про надання строку для примирення сторони не заявляли, позивач наполягає на розірванні шлюбу.

Частинами 3, 4 ст. 56 Сімейного кодексу України передбачено право кожного з подружжя припинити шлюбні відносини.

Примушування до  збереження шлюбних відносин є порушенням права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканість і може мати наслідки, встановлені законом.

За таких обставин, оскільки сторони наполягають на припинені шлюбних відносин, суд дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу є неможливим, оскільки буде суперечити інтересам кожної із сторін.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 212456105110-112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 1160174212-215 ЦПК України,  -

 

В И Р І Ш И В :

 

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, - задовольнити.

Шлюб, укладений та зареєстрований 11.01.2014 у Відділі реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві між громадянами ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 (актовий запис № 21) - розірвати.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня його проголошення. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому кодексом. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

 

 

Суддя                                                                                     Ю.А. Фаркош

 

 

 

Решение суда Печерского районного суда г. Киева о расторжении брака

Адвокат Харьков, Украина - юридические услуги: оформить развод, взыскать алименты, раздел имущества, регистрация предприятия, регистрация торговой марки, ренистрация ООО, регистрация ФЛП, семейные споры, лишение родительских прав