Расторжение брака с иностранцем

Адвокат Ящук Наталья Анатольевна успешно практикует в расторжении брака в Харькове, Киеве, Украине.

Опытный адвокат обеспечит Вам спокойный, быстрый и эффективный развод с минимальными затратами.

Звоните прямо сейчас!

Вводная консультация бесплатно.

Приходите в офис на консультацию: г. Харьков, станция метро «Университет», ул. Сумская, 53, код 3К, 2-й этаж.


На страничке представлено вступившее в силу решение суда из практики адвоката Ящук Натальи Анатольевны по бракоразводным делам.

Решение Коминтерновского районного суда города Харькова от 05.11.2014 г., которым расторгнут брак гражданина Италии и гражданки Украины.


                                                      

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Провадження № 2/641/3802/2014                                                                                      Справа № 641/11377/14-ц     

05 листопада 2014 року  Комінтернівський районний суд м. Харкова в складі:

 

             Головуючого судді Чайка І.В.,

             за участю секретаря Алієвої І.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом  ОСОБА_3 до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу,-    

                                                                                  В С Т А Н О В И В:

 

                Позивач  звернувся до суду з  вищезазначеним   позовом, в якому просить розірвати шлюб, який був укладений  між ним та відповідачкою 15.10.2013 року  в Відділі  державної реєстрації актів циавільного стану Печерського районного управління юстиції  у м. Києві, актовий запис № 2254 .  

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив, що Відділі  державної реєстрації актів циавільного стану Печерського районного управління юстиції  у м. Києві, актовий запис № 2254. Дітей від шлюбу не мають. Сумісне сімейне життя  не склалося, в серпні 2014 року  шлюб фактично  розпався.  На теперішній час  шлюбні відносини між сторонами  не підтримуються  та спільне господарство не ведеться,  почуття любові один до одного втрачені.  Примирення між ними не можливе.

В судове  засідання позивач  не з'явився. Представником позивача до суду  подана заява про розгляд справи за його відсутністю, позовні вимоги підтримав.

Відповідач у судове засідання не з'явилась, надала до суду заяву про розгляд справи без її участі, а також зазначила, що  проти розірвання шлюбу  вона  не заперечує.

Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законний підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, який зареєстровано 15.10.2013 року  в Відділі  державної реєстрації актів циавільного стану Печерського районного управління юстиції  у м. Києві, актовий запис № 2254. Внаслідок  втрати почуттів один до одного, сім'я розпалась. Позивач стверджує, що родини фактично не існує, оскільки шлюбні відносини припинені , примирення між ними не можливе.

За ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Згідно ст. 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування до шлюбу не допускається.

За таких обставин суд дійшов висновку, що подальше  спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін.

Враховуючи наведене, на підставі ст.ст. 24110112 СК України, керуючись 213-215 ЦПК України, суд-

                                                              

                                                                           В И Р І Ш И В :

 

Позов ОСОБА_3 - задовольнити.

Розірвати шлюб між громадянином  Італійської Республіки - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1  та громадянкою України - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який був  укладений 15.10.2013 року  в Відділі  державної реєстрації актів циавільного стану Печерського районного управління юстиції  у м. Києві, актовий запис № 2254,  залишивши відповідачці  шлюбне прізвище - „ ОСОБА_2 ".

 

         Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Харківської області через  Комінтернівський районний суд  м. Харкова. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення, або протягом десяти  днів з дня його  отримання.

 

Суддя: І. В. Чайка

 


Решение Коминтерновского суда г. Харькова о расторжении  брака

Адвокат Харьков, Украина - юридические услуги: оформить развод, взыскать алименты, раздел имущества, регистрация предприятия, регистрация торговой марки, ренистрация ООО, регистрация ФЛП, семейные споры, лишение родительских прав